Продукція > AVX > L06034R7BGSTR
L06034R7BGSTR AVX
Виробник: AVX
на замовлення 700000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 4.7nH 500mA 0603 DC= 0.15ohm.
Інші пропозиції L06034R7BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06034R7BGSTR L06034R7BGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 4.7nH 500mA 0603 DC= 0.15ohm