L06034R7BGWTR
L06034R7BGWTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH 500mA 0603 DC=0.15ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук