L06035R6BGSTR KYOCERA AVX Components
l0603accu-llga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Tight Tolerance Thin Film RF Inductor
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 5.6nH 300mA 0603 DC= 0.25ohm.
Інші пропозиції L06035R6BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06035R6BGSTR L06035R6BGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 5.6nH 300mA 0603 DC= 0.25ohm