L06035R6DGSTR
L06035R6DGSTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 5.6nH 300mA 0603 DC= 0.25ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук