L06035R6DGWTR
L06035R6DGWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 250 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06035R6DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06035R6DGWTR L06035R6DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 5.6nH
товару немає в наявності
L06035R6DGWTR L06035R6DGWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 5.6nH