L06036R8DGWTR
L06036R8DGWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06036R8DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06036R8DGWTR L06036R8DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 6.8nH