Продукція > KEMET > L0603C5N6SRMST
L0603C5N6SRMST
L0603C5N6SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 5.6nH 300mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук