L063C182LF BI Technologies (TT electronics)
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 1.8K Ohm 2% 0.6W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 3883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
Відгуки про товар
Написати відгук