L063C331LF
L063C331LF BI Technologies (TT electronics)
l.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 0.6W ±100ppm/°C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 3291 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук