L063C681LF
L063C681LF IRC (TT electronics)
l.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.6W ±100ppm/°C ISOL Conformal Coated 6-Pin Pin Thru-Hole Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук