L063S220LF IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 22 Ohm 2% 0.6W ±250ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук