L063S332LF3T IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 0.6W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Ammo
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук