L063S392LF IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 3.9K Ohm 2% 0.6W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L063S392LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L063S392LF L063S392LF Виробник : Welwyn Components / TT Electronics L-1154695.pdf Resistor Networks & Arrays 3.9K OHM 6 PIN 2% LOW C-SIP