Продукція > KYOCERA AVX > L0805100GEWTR\OR
L0805100GEWTR\OR
L0805100GEWTR\OR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 10nH 1500mA 0805 DC= 0.13ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук