L0805100JESTR
L0805100JESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.01uH 5% 450MHz 46Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.13Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L0805100JESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805100JESTR L0805100JESTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 10nH 1500mA 0805 DC= 0.13ohm