L0805120GEWTR
L0805120GEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 12nH 2%
на замовлення 2277 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 750MA 200MOHM SMD.
Інші пропозиції L0805120GEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805120GEWTR acculsmd.pdf
L0805120GEWTR L0805120GEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 12NH 750MA 200MOHM SMD