Продукція > KYOCERA AVX > L0805120GEWTR500
L0805120GEWTR500
L0805120GEWTR500 KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 12nH 2% 0805 SIZE
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 750MA 200MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805120GEWTR\500 L0805120GEWTR\500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 12nH 2% 0805 SIZE
на замовлення 689 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
L0805120GEWTR\500 L0805120GEWTR\500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 12NH 750MA 200MOHM SMD