L0805120JESTR
L0805120JESTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 12nH 1500mA 0805 DC=0.20ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук