Продукція > AVX > L0805150JESTR
L0805150JESTR AVX
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15nH 1000mA 0805 DC= 0.20ohm.
Інші пропозиції L0805150JESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805150JESTR L0805150JESTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 15nH 1000mA 0805 DC= 0.20ohm