L0805150JEWTR\O
L0805150JEWTR\O AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805150JEWTR\O L0805150JEWTR\O Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 15nH 5%
товару немає в наявності
L0805150JEWTRO L0805150JEWTRO Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 15nH 5%