L0805180GESTR
L0805180GESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 18nH 1000mA 0805 DC= 0.35ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук