L0805180JESTR
L0805180JESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 18nH 1000mA 0805 DC= 0.35ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук