L08051R2CESTR
L08051R2CESTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1.2nH 2000mA 0805 DC =0.05ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук