L08051R5CESTR
L08051R5CESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 1.5nH 2000mA 0805 DC =0.05ohm
на замовлення 4779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.2nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 2A 0.05Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08051R5CESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R5CESTR L08051R5CESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.2nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 2A 0.05Ohm DCR 0805 T/R