L08051R8BESTR
L08051R8BESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1.8nH 2000mA 0805 DC =0.06ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук