L08051R8BEWTR
L08051R8BEWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.8NH 1A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08051R8BEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R8BEWTR L08051R8BEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.8nH
товару немає в наявності
L08051R8BEWTR L08051R8BEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH