L08051R8DESTR
L08051R8DESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0018uH 0.5nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 2A 0.06Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08051R8DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R8DESTR L08051R8DESTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 1.8nH 2000mA 0805 DC =0.06ohm