L0805220GESTR
L0805220GESTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 22nH 1000mA 0805 DC= 0.40ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук