L0805220JESTR
L0805220JESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 22nH 5%
на замовлення 1456 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 5% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805220JESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805220JESTR L0805220JESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 5% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R