L0805220JEWTR\3
L0805220JEWTR\3 AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805220JEWTR\3 L0805220JEWTR\3 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 22nH 5%
товару немає в наявності
L0805220JEWTR3 L0805220JEWTR3 Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 22nH 5%