Продукція > KYOCERA AVX > L08052R2CESTR\500
L08052R2CESTR\500 KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ACCU-L
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ACCU-L, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 2 A.
Інші пропозиції L08052R2CESTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R2CESTR\500 L08052R2CESTR\500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH 2000mA 0805 DC =0.07ohm