L08052R2CEWTR
L08052R2CEWTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH
на замовлення 1189 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.2nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08052R2CEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R2CEWTR L08052R2CEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.2nH
L08052R2CEWTR L08052R2CEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.2nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R