Продукція > AVX > L08052R2DEWTR
L08052R2DEWTR
L08052R2DEWTR AVX
acculsmd-776478.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 2.2nH
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.5nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08052R2DEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R2DEWTR
L08052R2DEWTR L08052R2DEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.5nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L08052R2DEWTR L08052R2DEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH