L08052R7BESTR
L08052R7BESTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH 2000mA 0805 DC =0.08ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук