Продукція > AVX > L08052R7BEWTR
L08052R7BEWTR AVX
Виробник: AVX
0805L
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 2.7nH 2000mA 0805 DC=0.08ohm.
Інші пропозиції L08052R7BEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R7BEWTR L08052R7BEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.7nH 2000mA 0805 DC=0.08ohm
товару немає в наявності
L08052R7BEWTR L08052R7BEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 2.7nH 2000mA 0805 DC=0.08ohm