L08052R7DESTR
L08052R7DESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH 2000mA 0805 DC =0.08ohm
на замовлення 3912 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.5nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.08Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08052R7DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R7DESTR L08052R7DESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.5nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.08Ohm DCR 0805 T/R