L08053R3BESTR
L08053R3BESTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 3.3nH 1500mA 0805 DC =0.11ohm
Написати відгук