Продукція > KYOCERA AVX > L08053R3BEWTR\500
L08053R3BEWTR\500
L08053R3BEWTR\500 KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 110MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 38 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R3BEWTR500 L08053R3BEWTR500 Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH 0805 SIZE