L08053R3DESTR
L08053R3DESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.5nH 450MHz 38Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції L08053R3DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R3DESTR L08053R3DESTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH 1500mA 0805 DC =0.11ohm
товару немає в наявності
L08053R3DESTR L08053R3DESTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 3.3nH 1500mA 0805 DC =0.11ohm