L08053R9BESTR
L08053R9BESTR KYOCERA AVX
acculsmd-776478.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 3.9nH 1500mA 0805 DC=0.20ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук