L08053R9BEWTR
L08053R9BEWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 3.9NH 750MA 200 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08053R9BEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R9BEWTR L08053R9BEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.9nH