L08053R9CESTR
L08053R9CESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 3.9nH
на замовлення 1089 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.2nH 450MHz 27Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08053R9CESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R9CESTR L08053R9CESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.2nH 450MHz 27Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R