L08053R9CEWTR
L08053R9CEWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.2nH 450MHz 27Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08053R9CEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R9CEWTR L08053R9CEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.9nH