L08054R7BESTR
L08054R7BESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH 1500mA 0805 DC =0.10ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук