L08054R7DESTR
L08054R7DESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 2262 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08054R7DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08054R7DESTR L08054R7DESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R