L08054R7DEWTR\3
L08054R7DEWTR\3 AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 4.7NH 750MA 100 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08054R7DEWTR\3 L08054R7DEWTR\3 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 4.7nH
товару немає в наявності
L08054R7DEWTR3 L08054R7DEWTR3 Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 4.7nH