L08055R6DESTR\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ACCU-L
Tolerance: ±0.5nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4.6GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ACCU-L, Tolerance: ±0.5nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4.6GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції L08055R6DESTR\500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
RF Inductors - SMD 5.6nH 1500mA 0805 DC=0.10ohm |
товару немає в наявності |