L08055R6DESTR
L08055R6DESTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 5.6nH
на замовлення 1120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.5nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08055R6DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08055R6DESTR L08055R6DESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.5nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R