L08056R8CESTR
L08056R8CESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 6.8nH
на замовлення 2923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08056R8CESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08056R8CESTR L08056R8CESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R