L08058R2CESTR
L08058R2CESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0082uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.12Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08058R2CESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08058R2CESTR L08058R2CESTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 8.2 NH +-.2NH